Apple Music, baştan yaratılıyor!

Apple Music, baştan yaratılıyor!

Apple, elden geçireceğini açıkladığı Apple Music’in yeni tasarımını yakında gösterecek!

Teknoloji devi Apple, popüler müzik dinleme hizmeti Apple Music‘in kullanıcılar için daha işlevsel bir platform haline gelmesi için bazı yeni düzenlemeler yapmayı planlıyor. Bloomberg News‘te yer alan habere göre Apple ayrıca söz konusu hizmetteki yürütme ve indirme seçeneklerini de iyileştirmeyi ve radyo hizmetini de geliştirmeyi hedefliyor. Cupertinolu firmanın Apple Music’in bu güncellenmiş versiyonunu Haziran’daki Worldwide Developlers Conference‘ta (WWDC) görücüye çıkarması bekleniyor.

Halihazırda 13 milyon üyeye sahip olan Apple Music, oldukça popüler bir hizmet olmasına rağmen kafa karıştırıcı arayüzü ve yeterince işlevsel olmayan özellikleri yüzünden eleştiriliyordu.

Apple’ın söz konusu müzik oynatma platformuna el atmak için aslında fazla bile beklediğini söylemek mümkün. Diğer yandan, özellikle yeni bir başlangıç ve çok daha gelişmiş bir Apple Music’in tanıtımı için bu yılki WWDC etkinliği oldukça doğru bir tercih gibi duruyor.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
%d bloggers like this: