Galatasaray, Türkiye’de Foursquare Marka Rozetini Alan İlk Spor Kulübü Oldu!

Webrazzi Summit 2013′te konuşan Foursquare’in Avrupa’dan Sorumlu Yönetici Direktörü Omid Ashtari; Türkiye’nin ABD’den sonra en çok check-in yapan ülke olduğunu açıklamıştı.

Ülkemizde fazlasıyla popüler olan Foursquare’in gelir modeli ise bildiğiniz gibi reklam ve özel sponsorluk anlaşmaları üzerine kurulu. Söz konusu sponsorluklar kapsamında şirketler için özel olarak tasarlanmış rozetler (badge) de hazırlayan Foursquare’in Türkiye’de son olarak anlaştığı isim Galatasaray oldu.

İnternet dünyasında oldukça aktif ve başarılı bir görüntü çizen Galatasaray; böylelikle Foursquare’de kendi rozetine sahip olan ilk markalardan Türkiye’de ilk spor kulübü, Avrupa’da ise ilklerden biri oldu.

Galatasaray Fourquare’de kendi rozetine sahip olan ilk spor kulübü oldu!

Uzun zaman önce Foursquare’de resmi sayfasını hayata geçiren Galatasaray; bu sayfayı beğenen ve belirlenen maçlara check-in yapacak olan taraftarlarına özel olarak tasarlanan Galatasaray rozetine sahip olma imkanı sunacak.

Hatırlarsanız Türkiye’de daha önce Turkcell de Foursquare ile işbirliğine giderek kendi rozetini oluşturmuştu. Galatasaray aynı zamanda söz konusu ortaklıkla beraber rozet haricinde çeşitli sürprizleri de taraftarına sunmaya hazırlanıyor. Galatasaray’ın ev sahibi olduğu maçlarda TT Arena’da check-in olan taraftarların maç topu, oyuncuların maç forması ve Galatasaray Store’da çeşitli indirimler kazanması planlanan kampanyalar arasında.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
%d bloggers like this: