iOS 9.3.2 Public Beta 3 Yayınlandı!

Apple, geliştiriciler için yayınladığı iOS 9.3.2 Public Beta 3 güncellemesini bugün de public beta (Halka Açık Beta Yazılım Programı) kullanıcıları için yayınladı. iOS 9.3.2 beta 3 şu anda program kullanıcıları için kullanılabilir durumda.

iOS 9.3 ile Apple pek çok büyük özelliği kullanıma sundu. Bunlardan en önemlisi ve dikkat çekeni Night Shift moduydu. Ancak iOS 9.3 ile ortaya çıkan büyük sorunlar sebebi ile şirket çok değil sadece on gün sonrasında iOS 9.3.1 yama güncellemesini yayınlamak zorunda kaldı.

Son iOS güncellemesinin ardından ortaya çıkan ve yine hataları ele alan, küçük iyileştirmeler sunan iOS 9.3.2 güncellemesi şu anda beta aşamasında ve testleri sürüyor. iOS 10 öncesinde belkide son iOS 9 güncellemesi olacak olan iOS 9.3.2 güncellemesiyle Apple’ın son dokunuşları yapmayı hedeflediği açık. Mevcut iOS 9.3.1 güncelleme sorunlarının gelecek olan bu güncelleme ile çözülmesini bekliyoruz.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
%d bloggers like this: